המון בעלי עסקים עובדים במשך שנים קשה מדי, יותר מדי שעות, בשביל מעט מדי כסף?
הלקוחות מרוצים אבל חשבון הבנק ממש לא?

הם נהיים מיואשים ומותשים מיום ליום ללא פתרון שנראה באופק. אז איך מתקדמים מפה ויוצאים מהלופ הזה?

יש לי פתרון בשבילך

פגישת אבחון וייעוץ אחת בלבד שמעלה אותך על דרך אחרת לגמרי

בהשקעה של כ-60 דקות בלבד אני אפצח לך את הדרך לרווחיות ולחיים רגועים הרבה יותר. מיום ליום תתחדד ההבנה של מה באמת קורה מאחורי המספרים של העסק ובלי לשים לב השלב הבא כבר יהיה ברור. זה לא קסם, זה בזכות עבודה מדויקת ועקבית ושיטה שפשוט עובדת.

ויש לך גם 100% אחריות על מה ששילמת!

אם מכל סיבה שהיא, החלטת שהפגישה האישית לא עזרה לך,תקבל את כל כספך בחזרה. בלי שאלות ובלי פרצופים. אם אנחנו לא מתאימים, אז אני מעדיף שלא תשלם לי. ככה פשוט. אגב אני עושה את זה קודם כל בשבילי, אני רוצה להיות רגוע עם המצפון שלי ולדעת שקיבלתי כסף רק ממי שעזרתי לו.

מוכנים לצאת לדרך ולפצח את הרווחיות של העסק שלכם?

מה ההשקעה שלך?
500 שקלים בלבד. לפגישה אישית איתי בזום ממלאים פרטים ומתקדמים:

"קבעתי פגישה בגלל שהגעתי לתקרת זכוכית בהכנסות העסק ותוך כדי מהלך רגיש של הכנסת עובד חדש. רציתי לעשות את זה עם מישהו שכבר היה שם ועשה את זה, גם בשביל עצמו וגם בשביל הרבה עסקים אחרים. העסק עשה קפיצה דרמטית בהכנסות מאז שהגעתי לרותם ואז עשה עוד זינוק. אני לא מרגיש מוגבל כמו שהייתי לפני זה, אני יודע מה צריך לעשות בשביל להכפיל את המחזור. בשורה התחתונה, מבחינת שעות אני בוודאות עובד פחות שעות, אבל מרוויח הרבה יותר. התזרים שלי השתפר בטירוף. היום אני פורע את ההלוואות שלקחתי, ואפילו הכנסתי עוד עובד. זה מרגיש מדהים!
ההשקעה הכי טובה שעשיתי בעסק שלי בוודאות."


– דן שובל, בעל משרד לייעוץ משכנתא ופיננסי –

רו"ח רותם זילברמן

מומחה בניהול פיננסי לפיתוח עסקים

עד גיל 38 הייתי שכיר, בהתחלה בתפקידים מקצועיים ניהוליים במס הכנסה ולאחר מכן בתפקידי ניהול כספים בחברות פרטיות ובורסאיות. לפני כ-10 שנים יצאתי לדרך עצמאית. בניתי עסק בעשר אצבעות, שלב אחר שלב.

כשפתחתי את העסק הייתי יועץ עסקי עם 0 לקוחות ו-0 הכנסות ומיד התחלתי לרוץ קדימה כמה שיותר מהר. כיום אני מעסיק כ-10 עובדים, אנחנו יושבים במשרדים שכיף לנו בהם, יש לי מערך שיווק ומכירות מתוקתק שנבנה לאורך שנים, העסק מגלגל סכומים גבוהים ואנחנו ממשיכים לרוץ קדימה.

המפתח של ההצלחה שלי ושל לקוחותי? חיבור למספרים.

את הגישה הזו אני מעביר בכל פעם שאני פוגש ומדבר עם בעלי עסקים או בני זוגם. בין אם זה מעל הבמה בכ-100 כנסים וסדנאות שהעברתי, מעל ל-2,000 פגישות ייעוץ בתשלום וכ-800 עסקים שעברו תהליכי ליווי קצרים וארוכים איתי ועם הצוות שלי.

הבסיס שאפשר לכולם לצמוח ולהצליח היה אחד – שרטוט מפורט של מפת הכסף בעסק, שיצר שליטה מוחלטת במספרים של העסק וחיבור בין החלק הפיננסי לחלק העסקי בצורה כזו שמאפשרת לרוץ קדימה בלי לחשוש, גם עם מינופים וגם עם מהלכים גדולים ומפחידים.

כשיודעים איפה הכסף שלנו נמצא, מאיפה הוא מגיע ובמה הוא מושקע, קל יותר לקבל החלטות קריטיות, לפעול ולהצליח.

"בסגר הקורונה הראשון העסק חווה נפילה דרסטית של 60% בהכנסות. נאלצתי לפטר עובדים ולעשות מהלכי חירום והייתי פשוט אובדת עצות. היה לי ברור שאני חייבת ליווי. מאז שהתחלתי לעבוד עם הצוות של רותם יש סדר במספרים בעסק. זה נותן ביטחון. מאז עברה כבר יותר מחצי שנה, יצאתי מהפלונטר והעסק חזר למסלול. למרות כל הסגרים והאתגרים, אני רואה את המספרים ואני יכולה לישון בלילה."

– לודמילה, בעלת שני סניפים של גני ילדים –

בואו נדבר עכשיו תכל'ס

בשביל מה נכנסנו לכל הסיפור הזה של עסק עצמאי? בשביל להרוויח יותר כסף ולחיות טוב!

ברור שיש גם מטרות נוספות. חופש, עצמאות, ערכים, אבל בסוף אנחנו רוצים להרוויח טוב ולחיות טוב וגם ליהנות על הדרך, זה ברור. זה גם בדיוק המקום שבו הכל מסתבך. נוצר פער אדיר בין מה שחלמנו עליו ואיפה שרצינו להיות לבין המקום שבו אנחנו נמצאים בפועל:

אנחנו:

במקום:

המציאות הפשוטה היא כזו:

רוב העסקים מרוויחים כסף!

בעלי העסקים פשוט לא מסוגלים לראות את זה ולתרגם את זה לצמיחה

כדי להרוויח יותר כסף צריך לזהות את המרכיבים החלשים בעסק ולחזק אותם. זה נראה מסובך, אבל באמת שזה לא.
המפתח לפיצוח רווחיות העסק שלך נמצא ב-מרכיבים, שבעזרת הבנה וניהול
נכון שלהם נוכל לזהות בקלות את המצב הפיננסי האמיתי של העסק

כשהתמונה לא ברורה, אנחנו נמצאים בלחץ וגם הבנק לפעמים חונק, כמעט בלתי אפשרי לגדול.
ובכלל, מלחיץ ומפחיד לקחת כסף ולנהל סיכונים וגדילה.
אבל, עם שיטה ודרך פעולה מסודרת ועקבית, שיוצרות שליטה בנתונים – זה אפשרי ואפילו קל!

מוכנים לצאת לדרך ולפצח את הרווחיות של העסק שלכם?

לפגישה אישית איתי בזום ממלאים פרטים ומתקדמים:

“הגענו לרותם והצוות כי העסק התחיל לגדול ובצד הפיננסי הרגשנו שאנחנו מאבדים שליטה. רותם לימד אותנו איך לחשוב אחרת, הכניס סדר לחברה, ועזר לנו לעשות תוכניות ותזרימים קדימה, כמו שצריך. אני לא יודעת מה היה קורה לנו אם לא היינו נפגשים איתו. אם לפני הליווי עם רותם, תמיד היינו באיחור, בדיבור עם הבנקים או אם צריך אשראי או משהו כזה, אז היום אנחנו יודעים להסתכל חצי שנה קדימה ויודעים להגיד לבנק ״תשמעו חברה, זה מה שאנחנו צריכים״. יותר מזה, אנחנו עם רותם והצוות, 5 שנים ויש לנו כל הזמן שליטה על הצד הפיננסי של העסק. הליווי צמוד, מבינים את העסק שלך ואותך. כל פעם שיש שאלה או משהו כזה למישהו במשרד שלנו, יש מענה מהיר. אני חושב שכדאי מאוד לקחת ליווי מרותם והצוות, אם אתה צריך עזרה לצד הפיננסי. כדאי מאוד.”

– שושנה טלר, מנכ"לית 'הקובייה' – יבואנים ומשווקים בלעדיים של משחקי הקופסא המובילים בישראל ( "קטאן" ועוד רבים)

"לפני הליווי? כל יום הייתי גומרת ב-1 בלילה, רק רודפת אחרי המשימות. עכשיו יש לי שקט. בליווי אצל רותם והצוות, את יודעת שאת לא לבד, שיש לך מישהו שעונה 7\24, שעוזר לך להתמודד עם פחד כדי לקפוץ לרמה הבאה בעסק, מישהו שעוקב איתך אחרי המספרים ועושה סדר שם, וכל הייעוץ עם איתי, מה נכון ומה לא נכון לעשות. ועירית שעוזרת לי עם הדוחות. זה יחס VIP. חד וחלק הליווי פשוט הקפיץ אותי ברמת ההכנסות. כל חודש אני מכפילה את עצמי! כן כן!! אין לי מילים להודות."


– תגית דאנס, מנחת תודעה –

אנחנו אנשי עסקים, אוהבים שמדברים איתנו ישיר וברור, בלי לבזבז זמן, אז נתחיל מהתכל'ס

מטרת הפגישה:
להשתמש בניסיון האדיר שצברתי עם יותר מ 2,000 פגישות אבחון וייעוץ ויותר מ 800 ליוויים של בעלי עסקים מסוגים וגדלים שונים לטובת העסק שלך.

לשרטט את מפת הכסף של העסק שלך, לייצר תמונה ברורה של תזרים המזומנים ומצב הרווחיות ולהבין כיצד מייצרים צמיחה ורווחיות גבוהה יותר תוך כדי איסוף נתונים ובניית מערך פיננסי איכותי

הרווחים, שלכם ושל
העסק, יהיו מובנים.

תזרים המזומנים
יהיה ברור.

המהלכים הבאים
יהיו סלולים.

יהיה לכם רוגע ובטחון
להחליט ולזוז מהר יותר.

הסיכון הכלכלי
והאישי יפחת.

תהיה לכם יכולת
ניהולית טובה יותר.

בשורה התחתונה – יהיו לכם תשובות:
כמה העסק מרוויח, איפה ובמה כדאי להשקיע בשביל לצמוח ומה צריך לעשות בשביל להרוויח יותר!

איך אנחנו הולכים לעשות את זה?

מכאן מתחילים

1

עם ההרשמה ועוד לפני ששילמת, נתקשר אליך ונעשה שיחה לתיאום ציפיות. נחליט יחד אם שווה לקיים את הפגישה בהתאם ליעדים והמטרות שתרצה להשיג ממנה.

2

לפני הפגישה, אני אבחן את הדוחות הכספיים של העסק (ראיתי כ 30,000 כאלה, תקרא קצת על העבר שלי אז תבין) ועוד חומרים רלוונטיים שתרצה להעביר.

3

הגענו לחלק המעניין: הפגישה. בחלק הראשון שלה אני אאבחן ואשקף לך את מצב תזרים המזומנים והרווחיות של העסק. בסופו של החלק הזה, תדע בדיוק לאן הולך הכסף בעסק ומה מצבו התזרימי. אגב, ברוב המקרים נגלה שהעסק טוב ורווחי הרבה יותר ממה שבעל העסק מרגיש וחווה בחשבון הבנק שלו. זה אומר שתבין וגם אני, ששווה מאד להתאמץ ולהשקיע בעסק הזה. ואם זה לא המצב, אז בכל מקרה עדיף לדעת היום, מאשר להמשיך לטמון את הראש בחול עד הקריסה.

4

אחרי שקצת נרגענו. נוכל לנהל שיחה עניינית על כל מרכיבי העסק ונתחיל לתכנן את השינויים שכדאי לעשות בהם:

מוצרים
עובדים – גם אם אין כרגע
מקום העסק
מלאי – אם יש
ציוד ומכונות – אם יש
שיווק
מכירות
ניהול סיכונים
ניהול פיננסי

5

לאחר מכן, נציב יעדים ומטרות אישיים וכספיים. למשל להרוויח עוד 30,000 שקל בחודש ולהוריד לפחות חלקית את התלות של העסק בך. זה שלב מדליק בפגישה שימלא אותך בנחישות ואומץ, בדיוק מה שצריך כדי לכבוש את היעדים והמטרות האלה.

ואז נחליט על שלבי תוכנית הפעולה להשגת היעדים והמטרות האלה, תוך פרק זמן מוגדר: לרוב, תוכנית הפעולה כוללת, התייחסות לשינויים הנדרשים במרכיבי העסק. למשל:

מבחינת מערך פיננסי – בניית אסטרטגיית פעולה מול גופי האשראי, למי לפנות, מה להגיד, מה לבקש.

ניהול סיכונים – איזה סיכונים כדאי לקחת כדי להצליח וגם כדי לנטרל סיכונים גדולים יותר.

מוצרים – שינוי תמחור במידת הצורך. גריעת מוצרים לא רווחיים ומעיקים והוספת אחרים שמתאימים להשגת היעדים והמטרות.

מקום העסק – שינוי במידה וצריך.

שיווק – המלצות לגבי חיזוק או תוספת למערך השיווק. נשתמש בניסיון שלי עם מאות לקוחות, היכרות עם אנשי השיווק החזקים בשוק, הן מעבודה משותפת איתם או ליווי שעשיתי להם (אצלי בעסק יש מערך שיווק חזק שנבנה ומתוחזק יותר מ 8 שנים).

מכירות – נבחן אם יש פרצות בנתיב המכירות ואמליץ על שינויים שאני חושב שצריך לבחון ולעשות.

מלאי – לרוב נדרשים שינויים בנושא המלאים ששווים הרבה יותר כסף ממימון הרכישה שלהם.

ציוד ומכונות – בדרך כלל בעלי העסקים יודעים מה החידושים שקיימים בשוק. ננתח אם רכישה חדשה שווה בעלות תועלת, נקודת האיזון שלה ואפשרויות המימון.

מה ההשקעה שלך?

500 שקלים בלבד. לפגישה אישית איתי בזום ממלאים פרטים ומתקדמים:

ויש לך גם 100% אחריות על מה ששילמת!

אם מכל סיבה שהיא, החלטת שהפגישה האישית לא עזרה לך,תקבל את כל כספך בחזרה. בלי שאלות ובלי פרצופים. אם אנחנו לא מתאימים, אז אני מעדיף שלא תשלם לי. ככה פשוט. אגב אני עושה את זה קודם כל בשבילי, אני רוצה להיות רגוע עם המצפון שלי ולדעת שקיבלתי כסף רק ממי שעזרתי לו.

אז…. הגיע הזמן לשלוט בעסק שלך, לא?

לא חייבים לעשות מהפכה בעסק, וממש לא משנים את הכל.
אבל חייבים לראות את התמונה האמיתית, להתחבר לעסק דרך המספרים ללמוד באיזה מרכיב דרוש שיפור,
לנהל את הפחדים שיש לכל בעל עסק בצורה נכונה ולעשות את המהלכים הנדרשים.

שינוי גדול מתחיל בהחלטה אחת! האם אתם מוכנים לפצח את הרווחיות בעסק שלכם?