שנים שאתם עובדים קשה מדי, יותר מדי שעות, בשביל מעט מדי כסף? הלקוחות מרוצים אבל חשבון הבנק ריק? איך מתקדמים מפה ויוצאים מהלופ הזה?

רותם זילברמן מציג:

התכנית לבניית מערך פיננסי בעסק

בהשקעה של 15 דקות ביום בלבד נשרטט את מפת הכסף בעסק ונפצח את הדרך לרווחיות. מיום ליום תתחדד ההבנה של מה באמת קורה מאחורי המספרים של העסק ובלי לשים לב השלב הבא כבר יהיה ברור. זה לא קסם, זה בזכות עבודה מדויקת ועקבית ושיטה שפשוט עובדת.

ואם זה לא עובד לך יש לכם 100% אחריות!

מיד עם ההרשמה לתוכנית תוכל לצפות בהדרכות ולהוריד את הקבצים. ואם מכל סיבה שהיא, החלטת תוך 30 ימים שהתוכנית לא בשבילך, רק תגיד לנו. נבטל את השתתפותך ותקבל את כל כספך בחזרה. בלי שאלות ובלי פרצופים. אם אנחנו לא מתאימים, אז אנחנו מעדיפים שלא תשלם לנו. ככה פשוט.

מוכנים לצאת לדרך ולפצח את הרווחיות של העסק שלכם?

לרכישת התוכנית וקבלת התכנים באופן מידי ממלאים פרטים ומתקדמים:

"קבעתי פגישה בגלל שהגעתי לתקרת זכוכית בהכנסות העסק ותוך כדי מהלך רגיש של הכנסת עובד חדש. רציתי לעשות את זה עם מישהו שכבר היה שם ועשה את זה, גם בשביל עצמו וגם בשביל הרבה עסקים אחרים. העסק עשה קפיצה דרמטית בהכנסות מאז שהגעתי לרותם ואז עשה עוד זינוק. אני לא מרגיש מוגבל כמו שהייתי לפני זה, אני יודע מה צריך לעשות בשביל להכפיל את המחזור. בשורה התחתונה, מבחינת שעות אני בוודאות עובד פחות שעות, אבל מרוויח הרבה יותר. התזרים שלי השתפר בטירוף. היום אני פורע את ההלוואות שלקחתי, ואפילו הכנסתי עוד עובד. זה מרגיש מדהים!
ההשקעה הכי טובה שעשיתי בעסק שלי בוודאות."


– דן שובל, בעל משרד לייעוץ משכנתא ופיננסי –

רו"ח רותם זילברמן

מומחה בניהול פיננסי לפיתוח עסקים

עד גיל 38 הייתי שכיר, בהתחלה בתפקידים מקצועיים ניהוליים במס הכנסה ולאחר מכן בתפקידי ניהול כספים בחברות פרטיות ובורסאיות. לפני כ-10 שנים יצאתי לדרך עצמאית. בניתי עסק בעשר אצבעות, שלב אחר שלב.

כשפתחתי את העסק הייתי יועץ עסקי עם 0 לקוחות ו-0 הכנסות ומיד התחלתי לרוץ קדימה כמה שיותר מהר. כיום אני מעסיק כ-10 עובדים, אנחנו יושבים במשרדים שכיף לנו בהם, יש לי מערך שיווק ומכירות מתוקתק שנבנה לאורך שנים, העסק מגלגל סכומים גבוהים ואנחנו ממשיכים לרוץ קדימה.

המפתח של ההצלחה שלי ושל לקוחותי? חיבור למספרים.

את הגישה הזו אני מעביר בכל פעם שאני פוגש ומדבר עם בעלי עסקים או בני זוגם. בין אם זה מעל הבמה בכ-100 כנסים וסדנאות שהעברתי, מעל ל-2,000 פגישות ייעוץ בתשלום וכ-800 עסקים שעברו תהליכי ליווי קצרים וארוכים איתי ועם הצוות שלי.

הבסיס שאפשר לכולם לצמוח ולהצליח היה אחד – שרטוט מפורט של מפת הכסף בעסק, שיצר שליטה מוחלטת במספרים של העסק וחיבור בין החלק הפיננסי לחלק העסקי בצורה כזו שמאפשרת לרוץ קדימה בלי לחשוש, גם עם מינופים וגם עם מהלכים גדולים ומפחידים.

כשיודעים איפה הכסף שלנו נמצא, מאיפה הוא מגיע ובמה הוא מושקע, קל יותר לקבל החלטות קריטיות, לפעול ולהצליח.

"בסגר הקורונה הראשון העסק חווה נפילה דרסטית של 60% בהכנסות. נאלצתי לפטר עובדים ולעשות מהלכי חירום והייתי פשוט אובדת עצות. היה לי ברור שאני חייבת ליווי. מאז שהתחלתי לעבוד עם הצוות של רותם יש סדר במספרים בעסק. זה נותן ביטחון. מאז עברה כבר יותר מחצי שנה, יצאתי מהפלונטר והעסק חזר למסלול. למרות כל הסגרים והאתגרים, אני רואה את המספרים ואני יכולה לישון בלילה."

– לודמילה, בעלת שני סניפים של גני ילדים –

בואו נדבר עכשיו תכל'ס

בשביל מה נכנסנו לכל הסיפור הזה של עסק עצמאי? בשביל להרוויח יותר כסף ולחיות טוב!

ברור שיש גם מטרות נוספות. חופש, עצמאות, ערכים, אבל בסוף אנחנו רוצים להרוויח טוב ולחיות טוב וגם ליהנות על הדרך, זה ברור. זה גם בדיוק המקום שבו הכל מסתבך. נוצר פער אדיר בין מה שחלמנו עליו ואיפה שרצינו להיות לבין המקום שבו אנחנו נמצאים בפועל:

אנחנו:

במקום:

המציאות הפשוטה היא כזו:

רוב העסקים מרוויחים כסף!

בעלי העסקים פשוט לא מסוגלים לראות את זה ולתרגם את זה לצמיחה

כדי להרוויח יותר כסף צריך לזהות את המרכיבים החלשים בעסק ולחזק אותם. זה נראה מסובך, אבל באמת שזה לא.
המפתח לפיצוח רווחיות העסק שלך נמצא ב-מרכיבים, שבעזרת הבנה וניהול
נכון שלהם נוכל לזהות בקלות את המצב הפיננסי האמיתי של העסק

כשהתמונה לא ברורה, אנחנו נמצאים בלחץ וגם הבנק לפעמים חונק, כמעט בלתי אפשרי לגדול.
ובכלל, מלחיץ ומפחיד לקחת כסף ולנהל סיכונים וגדילה.
אבל, עם שיטה ודרך פעולה מסודרת ועקבית, שיוצרות שליטה בנתונים – זה אפשרי ואפילו קל!

מוכנים לצאת לדרך ולפצח את הרווחיות של העסק שלכם?

לרכישת התוכנית וקבלת התכנים באופן מידי ממלאים פרטים ומתקדמים:

“הגענו לרותם והצוות כי העסק התחיל לגדול ובצד הפיננסי הרגשנו שאנחנו מאבדים שליטה. רותם לימד אותנו איך לחשוב אחרת, הכניס סדר לחברה, ועזר לנו לעשות תוכניות ותזרימים קדימה, כמו שצריך. אני לא יודעת מה היה קורה לנו אם לא היינו נפגשים איתו. אם לפני הליווי עם רותם, תמיד היינו באיחור, בדיבור עם הבנקים או אם צריך אשראי או משהו כזה, אז היום אנחנו יודעים להסתכל חצי שנה קדימה ויודעים להגיד לבנק ״תשמעו חברה, זה מה שאנחנו צריכים״. יותר מזה, אנחנו עם רותם והצוות, 5 שנים ויש לנו כל הזמן שליטה על הצד הפיננסי של העסק. הליווי צמוד, מבינים את העסק שלך ואותך. כל פעם שיש שאלה או משהו כזה למישהו במשרד שלנו, יש מענה מהיר. אני חושב שכדאי מאוד לקחת ליווי מרותם והצוות, אם אתה צריך עזרה לצד הפיננסי. כדאי מאוד.”

– שושנה טלר, מנכ"לית 'הקובייה' – יבואנים ומשווקים בלעדיים של משחקי הקופסא המובילים בישראל ( "קטאן" ועוד רבים)

"לפני הליווי? כל יום הייתי גומרת ב-1 בלילה, רק רודפת אחרי המשימות. עכשיו יש לי שקט. בליווי אצל רותם והצוות, את יודעת שאת לא לבד, שיש לך מישהו שעונה 7\24, שעוזר לך להתמודד עם פחד כדי לקפוץ לרמה הבאה בעסק, מישהו שעוקב איתך אחרי המספרים ועושה סדר שם, וכל הייעוץ עם איתי, מה נכון ומה לא נכון לעשות. ועירית שעוזרת לי עם הדוחות. זה יחס VIP. חד וחלק הליווי פשוט הקפיץ אותי ברמת ההכנסות. כל חודש אני מכפילה את עצמי! כן כן!! אין לי מילים להודות."


– תגית דאנס, מנחת תודעה –

אנחנו אנשי עסקים, אוהבים שמדברים איתנו ישיר וברור, בלי לבזבז זמן, אז נתחיל מהתכל'ס

תכנית ייחודית וחדשנית שיצרתי ביחד עם הצוות המקצועי שלי אשר מהווה מיצוי טהור של יותר מ 10 שנות ניסיון בעבודה עם כ 800 עסקים! התוכנית דורשת מכם השקעה של 15 דקות ביום בלבד.

מטרת התכנית:
לשרטט את מפת הכסף של העסק, לייצר תמונה ברורה של תזרים המזומנים ומצב הרווחיות ולהבין כיצד מייצרים צמיחה ורווחיות גבוהה יותר תוך כדי איסוף הנתונים ובניית מערך פיננסי איכותי

הרווחים, שלכם ושל
העסק, יהיו מובנים.

תזרים המזומנים
יהיה ברור.

המהלכים הבאים
יהיו סלולים.

יהיה לכם רוגע ובטחון
להחליט ולזוז מהר יותר.

הסיכון הכלכלי
והאישי יפחת.

תהיה לכם יכולת
ניהולית טובה יותר.

בשורה התחתונה – יהיו לכם תשובות:
כמה העסק מרוויח, איפה ובמה כדאי להשקיע בשביל לצמוח ומה צריך לעשות בשביל להרוויח יותר!

איך אנחנו הולכים לעשות את זה?

1

מכאן מתחילים

בכדי לעזור לך ולהריץ את העניינים מהר יותר, מייד עם ההרשמה תקבל את כל הקבצים, למלא, יחד עם הקלטה מודרכת שלי שתעזור לך למלא באופן מהיר וקל את הקבצים

2

התמונה מתבהרת תוך כמה ימים:

תוך כמה ימים, עם ההתקדמות במילוי הקבצים תוכל להבין מה הרווח שלך ומה תזרים המזומנים שלך. בשביל לוודא שממלאים הכל כמו שצריך או אם אתה נתקל בשאלות או תהיות תתואם לך פגישה אישית עם כלכלנית בכירה שתעבור איתך על המסמכים והאקסלים ותעזור לדייק את איסוף הנתונים. הרבה בעלי עסקים לא מבינים, במשך שנים, מה הקשר בין תזרים המזומנים לרווח והפסד של העסק – אצלך המצב הזה ישתנה במהירות

3

15 דקות ביום

מכאן והלאה ממשיכים למלא את הקבצים- בהשקעה של 15 דקות ביום בלבד. זה כל מה שנדרש בשביל להמשיך ולעדכן בזמן אמת את מפת הכסף שלך.

4

הבנה ופיצוח הרווחיות

אחרי שסיימנו לשרטט את מפת הכסף של העסק – זה הזמן להתחיל לפעול. בנקודה הזו תמונת המצב תהיה לך ברורה ומובנת. מדובר בחוויה שלא דומה למה שחווית בעבר בעסק שלך, והיכרות של העסק מזוויות ועומקים שלא ראית מעולם. לאחר ההבנה הזאת מגיע התהליך לבשלות בו יהיה לך הרבה יותר קל וברור איזה החלטות כדאי לך לקחת כדי להריץ את העסק קדימה למצב בו העסק יהיה יותר חזק, אתה תעבוד פחות והרווח ילך ויגדל.

מה ההשקעה שלך?

במקום 600 ש"ח רק 480 ש"ח
ב-4 תשלומים של 120 ש"ח בלבד.

תמורתם מקבלים:

כשהתמונה לא ברורה, אנחנו נמצאים בלחץ וגם הבנק לפעמים חונק, כמעט בלתי אפשרי לגדול.
ובכלל, מלחיץ ומפחיד לקחת כסף ולנהל סיכונים וגדילה.
אבל, עם שיטה ודרך פעולה מסודרת ועקבית, שיוצרות שליטה בנתונים – זה אפשרי ואפילו קל!

בסופו של התהליך מקבלים את מפת הכסף המלאה והמדויקת של העסק, מאתרים את מוקדי הרווחיות וההזדמנויות לייצור צמיחה ורווחים, כך שתוכל לגבש את תכנית הפעולה המלאה ולצאת לדרך!

בנוסף, בונוס מיוחד בשווי 300 ש"ח

סימולטור מיוחד בו תוכל לשים את כל הנתונים שגילית בעת בניית המערך הפיננסי, לראות סיכום של המצב הפיננסי, לשים מטרות ויעדים ברי השגה ולראות בדיוק מה נדרש ממך, בכדי להגיע אליהם.

הסימולטור מיועד לרציניים בלבד והוא עומד לרשותכם למשך שבועיים מיום הקניה, אתם יכולים פשוט להוריד אותו למחשב שלכם.

ואם זה לא מספיק גם העלות הזו מכוסה ב-100% אחריות!

מיד עם ההרשמה לתוכנית תוכל לצפות בהדרכות ולהוריד את הקבצים. אם מכל סיבה שהיא החלטת תוך 30 ימים שהתוכנית לא בשבילך, רק תגיד לנו. נבטל את השתתפותך ותקבל את כל כספך בחזרה. בלי שאלות ובלי פרצופים.

למה?

כי אנחנו בטוחים בתכנית שלנו ויודעים שהיא בדיוק ה-דבר שעסקים צריכים. אנחנו כאן כדי לעזור, לך ולעסק שלך, אבל אם טעינו וגבינו כסף ממי שלא יכול להיעזר בנו, אז אנו מעדיפים להחזיר את הכסף ולהיפרד כידידים.

אז…. הגיע הזמן לשלוט בעסק שלך, לא?

לא חייבים לעשות מהפכה בעסק, וממש לא משנים את הכל.
אבל חייבים לראות את התמונה האמיתית, להתחבר לעסק דרך המספרים ללמוד באיזה מרכיב דרוש שיפור,
לנהל את הפחדים שיש לכל בעל עסק בצורה נכונה ולעשות את המהלכים הנדרשים.

שינוי גדול מתחיל בהחלטה אחת! האם אתם מוכנים לפצח את הרווחיות בעסק שלכם?