חדר פיקודי פיננסי

בואו ונעזור לך לייצר חדר פיקודי פיננסי – שעובד!


מהו חדר פיקוד פיננסי?

חדר פיקוד פיננסי הוא למעשה הדרך היעילה והנוחה ביותר לשיקוף המצב הכלכלי של עסק. הוא מאפשר הבנה מעמיקה בהוצאות ובהכנסות של העסק, מצביע דרך ניתוח מדויק על החולשות והחוזקות הכלכליות של העסק ומאפשר לגזור מכך כלים וצעדים פשוטים להתייעלות וצמיחה כלכלית.


מה התהליך לבניית חדר פיקוד פיננסי?

לאחר שיחת הייעוץ החינמית בטלפון, נתאם לך פגישה עם הצוות המקצועי שלנו באורך של כשלוש שעות (עם הדוחות הכספיים של העסק). באמצעות ניתוח מעמיק והבנת התמונה הכלכלית של העסק, נצא יחד לדרך חדשה של ניהול כלכלי אקטיבי ומקצועי.


עם מה יוצאים בתום הפגישה?

המטרה של הפגישה היא ליצור סדר בבלאגן, להטמיע אצלך בעסק את שיטת הניהול הפיננסית עסקית שלי, אותה יישמנו אצל כ 800 עסקים. השיטה כוללת כלים פשוטים ליישום ניהול הפיננסי והעסקי השוטף של העסק. בתום הפגישה תצא עם כלים קונקרטיים ברורים וקלים ליישום של ניהול העסק שלך ועם דגשים והמלצות לצעדים נדרשים על מנת להביא את העסק למצב של צמיחה. ההבנה הזאת מביאה איתה הרבה שקט נפשי ומוטיבציה להמשך העבודה והפיתוח של העסק.


למי מתאים לבנות חדר פיקוד פיננסי?

בגדול, השיטה הזאת מתאימה בעיקר למי שכבר יש לו עסק בהרצה ושמוכר את השירותים או המוצרים שלו ושיש לו מחזור שנתי של עד חמישה מיליון ש"ח. חשוב לדעת שמדובר בשיטה שמתאימה למי שרוצה לקחת את ההיבט הכלכלי של העסק במו ידיו ולהשתחרר מהתלות באנשי מקצוע במהלך הדרך. נוסף לזה, יש צורך בידע בסיסי באקסל.


למי פחות מתאים בשלב זה לבנות חדר פיקוד פיננסי?

לעסקים שהם עדיין בשלב הרעיון וההתהוות שלהם או לבעלי חשבון בנק מוגבל. כמו כן מי שנרתע מההיבטים הכלכליים של העסק וחושש ללמוד איך לנהל אותם בעצמו לא יפיק את התועלת הרבה שבבניית חדר פיקוד פיננסי.

מה נדרש מבעל העסק?

בעל העסק נדרש להביא איתו דו"חות כספיים מפורטים ולהיות מוכן לצלול (יחד איתנו כמובן) לקרביים הפיננסיים של העסק מתוך רצון אמיתי ללמוד ולהגדיל את שורת הרווח שלו. כל זה בהשקעה של 2,500 שקלים בתוספת מע"מ אותם ניתן לפרוס ל-12 תשלומים חודשיים.

    לשיחת ייעוץ עם רותם זילברמן