ייעוץ פיננסי לעסקים

  לשיחת ייעוץ עם רותם זילברמן

  קודם חשוב להבין מהו בכלל ייעוץ פיננסי. בין אם מדובר בעסקים או באנשים פרטיים, כולנו מנהלים חשבונות בנק ותזרים מזומנים. הרווח העודף שלנו, הוא בעצם הנכסים שאנו מצליחים לצבור לאורך זמן. אם מצד אחד אנו לא יודעים למקסם את ההכנסות, ומצד שני ההוצאות שלנו הולכות וגדלות, הרי שבסופו של דבר מדובר בדרך שתוביל בהכרח לצבירת חובות, להתנהלות קלוקלת ובסופו של דבר לכישלון כלכלי. כשזה נוגע לעסק שלנו, שבעבור רבים הוא מקור הפרנסה העיקרי אם לא הבלעדי, אין מנוס מלאמץ גישה של התנהלות פיננסית יעילה וחכמה שתביא לאורך זמן להצלחה ושגשוג. ועדיין, לא כל ייעוץ פיננסי יודע לתת לבעלי עסקים את הכלים החשובים להם הם נדרשים.

  זה הזמן להציג את השירות הייחודי שמציע רותם זילברמן, שעד היום כבר סייע לאלפי בעלי עסקים לעבור ממצב של תקיעות למצב של צמיחה והתפתחות. ומה שונה בעצם בייעוץ הפיננסי של רותם? ובכן, במרבית תהליכי הייעוץ הפיננסי, תתבקשו להעביר דו"חות ולאחריהם תקבלו ניתוח קצר ולקוני על המצב הכלכלי של העסק, כאן מדובר בגישה הרבה יותר אישית ופרטנית.

  לא רק דו"חות יבשים, אלא ליווי צמוד והקניית כלים לבעל העסק שילמדו אותו להבין בעצמו איך לנתח את המצב הכלכלי של העסק ולגזור אפילו בעצמו את הצעדים הנדרשים בהתאם. במידה ויש צורך בלקיחת הלוואה למטרה כלשהי, בחינה מקיפה של האופציות הקיימות וניהול סיכונים מדויק בלי להיכנס להרפתקאות מיותרות, וכמובן סיוע על בסיס קבוע לכל אורך שלבי התהליך של מיטב המומחים הפיננסיים של רותם זילברמן, שידאגו תמיד שאתם מתקדמים בהתאם לתכנית.

  השיטה הייחודית של רותם זילברמן עם זאת, פיצחה בצורה פשוטה את הקוד וכך היא מסוגלת לקחת את העסק ממצב של גירעון תזרימי למצב של פריחה וצמיחה:

  היכרות מעמיקה ולמידה יסודית של העסק שלך: בעוד תהליכי ייעוץ פיננסי שגרתיים נוגעים לרוב בחלקים מוגבלים ביותר של העסק ובתקופת זמן מצומצמת, השיטה של רותם זילברמן שמה לה למטרה להכיר לעומק ביחד עם בעל העסק את כל ההתנהלות של הכלכלית של העסק החל משלביו המוקדמים ביותר תוך התייחסות מעמיקה להוצאות השוטפות העיקריות, למקורות ההכנסה הקבועים, לתמחורים של ההכנסות ולהזדמנויות להגדלתם. רק היכרות מעמיקה עם העסק ואופיו הכלכלי מאפשרת ניתוח מעמיק דיו שיאפשר צעדים שיביאו לצמיחה מחודשת.


  ללכת יד ביד: אם הגעתם לייעוץ פיננסי שבסופו נשלחתם לדרככם לבד, דעו שמדובר בתהליך לוקה בחסר, גם אם קיבלתם תובנות והארות חכמות. השיטה של רותם זילברמן לוקחת בחשבון את העובדה הפשוטה כי הרגלים פיננסיים, כדרכם של הרגלים, הם לרוב לא דבר שקל לשנות. לכן, אחד העקרונות החשובים בשיטה הוא הליווי הצמוד של בעל העסק לאחר הניתוח הפיננסי שדואג שאתם אכן מפנימים ומיישמים את הדגשים מעתה, עד לשלב בו תוכלו לעשות זאת בעצמכם לחלוטין.


  ללכת על פי השיטה: בשיטה הייחודית הזאת לומדים בעלי עסקים להתחבר לעומק לפן הפיננסי בעסק שלהם ומקבלים כלים לניהול חכם ופשוט שלו, כשהדגש הוא על הנגשה ולימוד אמיתי של עקרונות חשובים שלרוב מרתיעים בעלי עסקים, אך ניתן בקלות להבין אותם גם ללא רקע בכלכלה או בפיננסיים. בעלי העסקים מקבלים כלים פשוטים מאד להבנה וקלים ליישום המאפשרים להם להתנהל ולנהל את התזרים שלהם בצורה טובה יותר. כל זאת נעשה דרך ליווי צמוד ודרך עבודה משותפת של המומחים ובעל העסק, על מנת שהוא עצמו ידע איך להסתכל על הדברים מזווית אחרת ותמיד תוך מחשבה ליצירת עמוד שדרה פיננסי חזק ויציב לעסק.


  להנות מהתהליך: רוב בעלי העסקים הם מוכשרים מאד בתחומם ויודעים לספק מוצר או שירות מצויינים, אך נרתעים ונמנעים מהחלקים של הניהול הכלכלי של העסק. השיטה של רותם זילברמן נותנת לבעלי העסקים נקודת מבט חדשה ומלמדת כיצד להפוך את ניהול ההיבטים הפיננסיים למעניינים וחוויתיים. וכשהקערה מתהפכת והעסק מתחיל לפרוח ולהניב הרבה יותר, בעבור מרבית בעלי העסקים העניין בהחלט הופך לחוויה.

   לשיחת ייעוץ עם רותם זילברמן

    

   איך לומדים להתנהל פיננסית נכון?

   טעות נפוצה מאד של לא מעט בעלי עסקים היא שההתנהלות הפיננסית מסתכמת במשא ומתן מול בנק על ההלוואות והריביות ושדי בבחינה אקראית של ההכנסות וההוצאות של העסק.
   והאמת היא שזה ממש לא כך. ניהול פיננסי נוגע להיבטים הקטנים ביותר של ההכנסות וההוצאות של העסק: איזה שירותים או מוצרים מניבים את הרווח הגדול ביותר? אלו פעולות קבועות מביאות להצלחה כלכלית של עסק ואלו דווקא לוקחות אותו לכיוון ההפוך? האם יש פער בין הציפייה של בעל העסק לבין המצב הקיים, ואם כן מהן הדרכים לפתרון? כל הדברים הללו הם למעשה הליבה של התנהלות כלכלית נכונה. למרבה הצער בעלי עסקים רבים ממש נרתעים ובורחים מהתמודדות עם השאלות הללו.

   את המציאות הזאת לוקחת בחשבון השיטה של רותם זילברמן. לעומת שיטות אחרות, אין פה ניסיון לכיבוי שריפות מהיר דרך ניתוח נקודתי של דו"חות אחרונים. הדגש כאן הוא על למידה מעמיקה של העסק והתנהלותו הכלכלית בפרט. כל זה נעשה באמצעות צוות מומחים פיננסיים המספקים ליווי צמוד, מלמדים את בעל העסק בשפה פשוטה איך לקרוא ולהבין נכון את המספרים של העסק שלו, מצביעים על הזדמנויות ודרכים למיקסום הרווחים ובסופו של תהליך מעניקים כלים להבנה וניתוח עצמי של הנתונים, כך שכל אחד יוכל לעשות זאת בעצמו מבלי תלות וצורך קבוע ביועצים חיצוניים.

    לשיחת ייעוץ עם רותם זילברמן

    למי מתאים הייעוץ הפיננסי בשיטת רותם זילברמן?

     

    למי שאין ראש להתעסק במספרים, ומי שמעדיף לתת לאחרים את המושכות ככל שזה נוגע לתהליכים הפיננסיים של העסק, השיטה הזאת פחות מתאימה.

    מצד שני, בעלי עסקים שנמאס להם להרגיש שהם לא מבינים מספיק בהיבט הכלכלי של העסק, שרוצים לקחת את השליטה לידיים ולהתחיל לנהל את כל ההיבט הפיננסי של העסק בעצמם ולהיות אלו שאחראיים להצלחה ולצמיחה שלו, יפיקו המון מהייעוץ הפיננסי בשיטת רותם זילברמן. השיטה הזאת היא הנכונה והמדויקת ביותר בעבור מי שרוצה להפוך במו ידיו את העסק שלו לרווחי ומשגשג, לא חושש להסתכל למספרים בעיניים ומחפש את ההדרכה הנכונה שתאפשר לו לעשות את זה בעצמו בצורה פשוטה ויעילה.

    איך עובד תהליך הייעוץ הפיננסי?

     

    השלב הראשון בתהליך הייעוץ הפיננסי בשיטת רותם זילברמן הוא שיחת טלפון ללא עלות וללא כל התחייבות, בה מספקים בעלי העסקים מידע קונקרטי על העסק כדי לבחון את מידת ההתאמה וגם הרצינות של בעלי העסקים לכל התהליך. מכאן, מי שיוכל להסתייע בשיטה ומחליט להתקדם, כמובן עם ההבנה כי יש צורך בהשקעה של זמן, אנרגיה וכסף, יפגש עם אחד מרואי החשבון והכלכלניות המקצועיים. כל מה שצריך להעביר אלה הדו"חות הכספיים של העסק.

    מכאן, עוברים מייד לבניית חדר פיקוד פיננסי לעסק, שמרכז את כל ההכנסות וההוצאות, בוחן את האתגרים הכלכליים וההזדמנויות למיקסום הרווחים ומשרטט קווי מתאר להתנהלות כלכלית חכמה ונכונה יותר לבעל העסק. לאחר הפגישה ובניית חדר הפיקוד הפיננסי, המומחים של שיטת רותם זילברמן יעמדו לרשות בעלי העסקים ויסייעו כל העת בסיעור מוחות, קבלת החלטות, עמידה ביעדים ובהבנה מעמיקה יותר של העקרונות החדשים להתנהלות פיננסית יציבה ונכונה.

     לשיחת ייעוץ עם רותם זילברמן

      

     מה ההבדל בין ייעוץ פיננסי לייעוץ עסקי?

     שיטת רותם זילברמן נוגעת במכלול הרחב של ההיבטים בניהול עסק, החל מגיוס העובדים, דרך שימור הלקוחות ועד להתנהלות מול ספקים ושיווק וקידום של השירות או המוצרים (דוגמאות ספורות מיני רבות), בנוסף הייעוץ הפיננסי מתמקד כמובן בהיבטים הכלכליים של העסק ומטרתו לסייע לבעל העסק לדעת בדיוק מהן נקודות התורפה הפיננסיות של העסק שלו והיכן נמצאות ההזדמנויות להגדלת שורת הרווח. בעל עסק שחש כי האתגרים הגדולים בעסק שלו הם כלליים ומגיעים לאו דווקא מהמישור הכלכלי, יפיק רבות משיטה זו. בנוסף בעלי עסקים שמתקשים במיוחד בניהול הכלכלי של העסק, שהוא כמובן חלק מהותי וחשוב בכל עסק בפני עצמו, יקבלו כלים מצויינים מהחלק של הייעוץ הפיננסי בשיטה.

     [RICH_REVIEWS_SNIPPET]
     [RICH_REVIEWS_SHOW]